Tajski masaż stóp – dlaczego warto się na niego zdecydować? Czym jest tajski masaż stóp?

Tajski masaż stóp

Masaż tajski stóp to technika masażu, która to ma już ponad 3000 lat tradycji. Koncentruje się na stopach, kostkach i łydkach. Jest to relaksacyjna i terapeutyczna metoda, to połączenie refleksologii, chińskiej tuiny, japońskiego shiatsu i indyjskiej jogi ajurwedyjskiej.

Masaż ma na na celu poprawę ogólnego zdrowia i samopoczucia poprzez stymulację punktów akupresurowych oraz relaksację napiętych mięśni w stopach i nogach. Skupia się na odpowiednich miejscach, które pozwolą poczuć ulgę i odprężenie. Jeśli masażystka wyczuje problematyczny punkt, skupi się na jego rozmasowaniu, co przyniesie znaczące rezultaty.

Ten masaż szczególnie docenią osoby, których stopy są na co dzień obciążone. Przede wszystkim klienci mający prace stojącą, kobiety, które często noszą buty na szpilkach czy też osoby otyłe. Masaż tajski stóp daje przede wszystkim ulgę, która ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Jakie korzyści przynosi ten masaż? Z pewnością obniża stres i poprawia krążenie krwi, co w obecnych czasach jest niezbędne. Zmniejszy sztywność tkanek oraz sprawi, że zasypianie będzie o wiele łatwiejsze. Na dodatek sprawi ulgę poprzez rozluźnienie powięzi, usuwają przy tym uczucie ciężkich nóg i sprawia, że stają się lekkie.

Wybierz masaż tajski stóp w Massage Garden

W naszym salonie masażu najważniejszy jest klient i jego komfort podczas masażu. Do dyspozycji pozostawiamy wam łazienkę z prysznicem z pełnym wyposażeniem. Po masażu zawsze będzie czekać woda i ciepła herbata.

Aby skorzystać z naszej oferty masażu nie potrzebujesz mieć nic poza dobrym nastawieniem – wszystko inne zapewniamy na miejscu. Nasze masażystki to profesjonalistki, które z pewnością wezmą pod uwagę twoje preferencje co do zabiegu oraz wykonają go z najwyższą starannością.

Wybierz salon

Salon Białe Błota

Adres:
Bracka 3, 86-005 Białe Błota

Salon Bydgoszcz

Adres:
Bracka 3, 86-005 Białe Błota