Jaki masaż wybrać, aby się zrelaksować?

Jaki masaż będzie najlepszy, aby się zrelaksować? W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo różnego rodzaju zabiegów, lecz często trudno się na coś zdecydować. W tym artykule zaproponujemy Wam cztery rodzaje masażu, które sprawią, że poczujecie relaks i odprężenie.

Jeśli myślimy o relaksie, z pewnością trzeba zwrócić uwagę na masaż balijski. To głęboko odprężający masaż w orientalnym klimacie. Zapewnia od relaks całego ciała, które z pewnością poprawi Wasze samopoczucie oraz zredukuje spięcia na ciele. Podczas tego masażu odpocznie zarówno ciało, jak i dusza.

Kolejnym masażem jest lomi lomi, który to wykonuje się z większą ilością olejku. To masaż całego ciała. Długie, harmonijne, faliste ruchy wprawiają w stan głębokiego odprężenia. Lomi lomi to nie tylko doświadczenia fizyczne – to holistyczne podejście do równowagi pomiędzy umysłem, duchem i ciałem.

Kto nie lubi zapachu czekolady? By poczuć ten cudowny, słodki zapach, warto wybrać się na masaż gorącą czekoladą, dzięki któremu poczujemy ulgę. To relaksacyjne ruchy, które w połączeniu z intensywnym, pobudzającym zmysły zapachem czekolady, sprawią, że poczujesz się niezwykle odprężony i ukojony. Ten zabieg to ukojenie na zszargane nerwy.

Masaż gorącymi kamieniami to wykorzystanie gładkich, podgrzanych, bazaltowych kamieni, które znacząco rozluźniają mięśnie w naszym ciele, stymulując przy tym przepływ energii. Przy okazji relaksu, zabieg poprawi przepływ krwi oraz limfy oraz oczyści organizm. Masaż ten pozytywnie wpływa na ciało, redukując stres.  

Wybierz masaż w Massage Garden

W naszym salonie masażu najważniejszy jest klient i jego komfort podczas masażu. Wybór oliwki pozostawiamy właśnie klientowi, który ma do wyboru zapachy, z których z pewnością znajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji pozostawiamy wam łazienkę z prysznicem z pełnym wyposażeniem. Po masażu zawsze będzie czekać woda i ciepła herbata.

Aby skorzystać z naszej oferty masażu nie potrzebujesz mieć nic poza dobrym nastawieniem – wszystko inne zapewniamy na miejscu. Nasze masażystki to profesjonalistki, które z pewnością wezmą pod uwagę twoje preferencje co do zabiegu oraz wykonają go z najwyższą starannością.

Wybierz salon

Salon Białe Błota

Adres:
Bracka 3, 86-005 Białe Błota

Salon Bydgoszcz

Adres:
Bracka 3, 86-005 Białe Błota