Na czym polega masaż tajski klasyczny?

Masaż tajski klasyczny

Masaż tajski klasyczny to typ głębokiego masażu. Wykonywany jest bez olejku na sucho na macie w specjalnym stroju. To połączenie akupunktury, refleksologii oraz biernej jogi. Ten masaż wykonywany jest w kameralnej atmosferze, podczas gdy w tle gra cicha, relaksacyjna muzyka.

Masażysta używa swojego ciała – rąk, łokci, kolan i czasem stóp, aby w odpowiedni sposób kłaść nacisk na konkretne partie ciała. Na dodatek rozgrzewa mięśnie, by przygotować ciało do masażu. Podczas tego masażu należy przygotować się na rozciąganie oraz mocniejsze uciski. To pozwoli na zwiększenie zakresu ruchu oraz elastyczności.

Masażysta prowadzi klienta, w odpowiedni sposób manewrując jego ciałem. Dba o odpowiedni oddech, który jest również istotny dla zapewnienie odpowiednich efektów masażu. Doświadczony masażysta traktuje każdego klienta indywidualnie, respektując jego potrzeby. Wszystko to składa się na wielowiekową tradycję tego masażu.

Odpowiednio wykonany masaż tajski, według starożytnej kultury, zapewni przepływ energii w organizmie, co wpłynie korzystanie na nasze ciało oraz umysł. Zapewni równowagę oraz spokój ducha, wprawiając w dobry nastrój.

Jest to idealna opcja dla osób, które borykają się z wadami postawy, spięciami w mięśniach oraz są aktywnymi sportowcami, którzy potrzebują intensywnego masażu. Masaż odpowiednio wzmocni mięśnie oraz stawy. Na dodatek masaż tajski klasyczny złagodzi stres, polepszy jakość snu oraz harmonizuje. Zapewnia także lepszą wydajność systemu naczyniowego, wspomagając układ nerwowy i trawienny.

Wybierz masaż klasyczny w Massage Garden

W naszym salonie masażu najważniejszy jest klient i jego komfort podczas masażu. Do dyspozycji pozostawiamy wam łazienkę z prysznicem z pełnym wyposażeniem. Po masażu zawsze będzie czekać woda i ciepła herbata.

Aby skorzystać z naszej oferty masażu nie potrzebujesz mieć nic poza dobrym nastawieniem – wszystko inne zapewniamy na miejscu. Nasze masażystki to profesjonalistki, które z pewnością wezmą pod uwagę twoje preferencje co do zabiegu oraz wykonają go z najwyższą starannością.

Wybierz salon

Salon Białe Błota

Adres:
Bracka 3, 86-005 Białe Błota

Salon Bydgoszcz

Adres:
Bracka 3, 86-005 Białe Błota