Peeling ciała – po co go robić?

Peeling ma za zadanie usunąć martwy naskórek z naszego ciała. Jest to niezwykle ważne, gdyż pozwala to zmiękczyć skórę i odżywić ją odpowiednimi preparatami. Wykonywanie regularnych peelingów ciała ma wiele korzyści dla zdrowia skóry i jej wyglądu.

Przez brak usuwania martwego naskórka, skóra staje się szara oraz matowa. Ten zabieg pomaga usunąć tę warstwę, sprawiając, że skóra wygląda na zdrowszą i bardziej promienną. Regularność w stosowaniu peelingu poprawi teksturę skóry, uczyni ją gładką i jedwabistą. Na dodatek gruczoł skórne będą mniej narażone na zapychanie się – a to uchroni ją od powstawanie krostek.

Co ważne, po usunięciu martwego naskórka, skóra jest bardziej podatna na wchłanianie składników aktywnych z kremów, balsamów i innych produktów pielęgnacyjnych. Peeling stymuluje krążenie krwi, co może przyczynić się do lepszego wchłaniania składników odżywczych do tkanek. Peeling stymuluje również proces odnowy komórkowej, co może przyczynić się do regeneracji skóry i poprawy jej elastyczności.

Ten zabieg jest niezwykle przyjemny i kojący, co poprawi samopoczucie. W naszym salonie możesz wybrać zapach, który najbardziej Ci odpowiada. To wszystko złoży się na niezwykle kojący i odprężający proces, sprawiający, że poczujesz się zrelaksowany. 

Wybierz peeling w Massage Garden

W naszym salonie masażu najważniejszy jest klient i jego komfort podczas masażu. Do dyspozycji pozostawiamy wam łazienkę z prysznicem z pełnym wyposażeniem. Po masażu zawsze będzie czekać woda i ciepła herbata.

Aby skorzystać z naszej oferty masażu nie potrzebujesz mieć nic poza dobrym nastawieniem – wszystko inne zapewniamy na miejscu. Nasze masażystki to profesjonalistki, które z pewnością wezmą pod uwagę twoje preferencje co do zabiegu oraz wykonają go z najwyższą starannością.

Wybierz salon

Salon Białe Błota

Adres:
Bracka 3, 86-005 Białe Błota

Salon Bydgoszcz

Adres:
Bracka 3, 86-005 Białe Błota