Dlaczego warto wybrać masaż tajski oliwkowy?

Masaż tajski oliwkowy

Masaż tajski z użyciem oliwki jest formą wyciszenia dla całego ciała o wybranej przez klienta średniej lub mocnej intensywności. Jest to odprężający masaż dla bardziej wymagających. W jego trakcie masażystka używa technika ugniatania, które doskonale sprawdzą się w redukowaniu napięcia w ciele. Ten zabieg to połączenie klasycznego masażu tajskiego z elementami relaksującymi oraz rozluźniającymi.

Ten masaż został oparty na filozofii klasycznego masażu tajskiego. Jest on swoistym połączeniem elementów masażu klasycznego na macie oraz technik leczniczo-relaksacyjnych. Tajski masaż olejkowy, podobnie jak klasyczny masaż tajski, zawiera elementy rozciągania. Masaż tajski oliwkowy to doskonały wybór, dzięki któremu osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z masażami tajskimi. Dzięki temu mogą się one zapoznać się z technikami, jakie stosuje się w tego typu zabiegach.

Przy masażu tajskim olejkowym wykorzystuje się olejek, który nawilża i regeneruje skórę. Olej zapewnia również niezbędny poślizg, umożliwiający rozmasowanie głębszych partii mięśni, w których masażystka wyczuje spięcia. Podczas tajskiego masażu olejkowego wzmagany jest przepływ limfy w ciele, poprawia się krążenie krwi oraz ogólne dotlenienie tkanek.

Ten zabieg to doskonały wybór dla osób, które wykonują wzmożony wysiłek fizyczny oraz tych, które prowadzą siedzący tryb życia. To często wiąże się z bólami pleców oraz kręgosłupa, co często uniemożliwia codzienne funkcjonowanie. Tajski masaż z użyciem oliwki będzie rozwiązaniem, które pozwoli na rozciągnięcie mięśni oraz wyciszenie napięć. Jego wybór polecamy osobom, którym zależy zarówno na relaksie, jak i na mocniejszych elementach.

Wybierz się na masaż do Massage Garden

W naszym salonie masażu najważniejszy jest klient i jego komfort podczas masażu. Wybór oliwki pozostawiamy właśnie klientowi, który ma do wyboru zapachy, z których z pewnością znajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji pozostawiamy wam łazienkę z prysznicem z pełnym wyposażeniem. Po masażu zawsze będzie czekać woda i ciepła herbata.

Aby skorzystać z naszej oferty masażu nie potrzebujesz mieć nic poza dobrym nastawieniem – wszystko inne zapewniamy na miejscu. Nasze masażystki to profesjonalistki, które z pewnością wezmą pod uwagę twoje preferencje co do zabiegu oraz wykonają go z najwyższą starannością.

Wybierz salon

Salon Białe Błota

Adres:
Bracka 3, 86-005 Białe Błota

Salon Bydgoszcz

Adres:
Bracka 3, 86-005 Białe Błota