Jak wygląda masaż w salonie Massage Garden?

Masaż w salonie Massage Garden

Masaż w salonie Massage Garden to niezwykle duchowe oraz cielesne doznanie. Zapoznaj się z procesem zabiegu.

Salon Massage Garden znajduje się w Białych Błotach k. Bydgoszczy. Wjazd znajduje się od ulicy Szubińskiej. To świetna lokalizacja, która pozwoli osobom zarówno z większego miasta, jak i z mniejszych, okolicznych miejscowości, odprężyć się i zrelaksować, uciekając od codziennego zgiełku i stresu. W naszym salonie pracują rodowite Tajki, które mają wieloletnie doświadczenie.

Sam wybór masażu w Massage Garden nie będzie problemem. Przy rejestracji usługi możesz wybrać opcję „Masaż do wyboru”. Dzięki temu zabiegowi, nasze recepcjonistki z pewnością pomogą Ci dopasować odpowiedni zabieg. Przedstaw swoje oczekiwania oraz ewentualne dolegliwości, a wtedy osoba na recepcji pomoże ci w doborze. W naszym salonie znajdziesz masaże zarówno lecznicze, relaksujące, jak i intensywne. Od balijskiego, po tajski, lomi lomi oraz Kobido czy antycellulitowy. Wszystkie propozycje naszych zabiegów znajdziesz tutaj.

Jak wygląda przygotowanie do masażu?

Jeśli to twoja pierwsza wizyta w salonie, nie stresuj się! Przez pierwsze etapy poprowadzi cię doświadczona recepcjonistka. Dobór masażu, wypełnienie dokumentów, wybór olejku do masażu – to właściwie tyle i aż tyle. To ważny proces, lecz nie musisz się nim przejmować. To wszystko zajmie Ci około 5 minut, więc tyle właśnie warto sobie zarezerwować przed godziną wizyty. Przy kolejnych masażach nie będziesz musiał wypełniać żadnych druków.

Recepcjonistka przekaże Twoje wszystkie uwagi masażystce, której zadaniem jest pozbycie się spięć oraz bólów w ciele. W tym czasie wybierzesz zapach olejku oraz możesz przebrać buty. Masażystka zaprowadzi cię do stołu, przy którym wykona masaż. Załóż jednorazową bieliznę – w innym wypadku twoje ubrania mogłyby się poplamić oliwką. Następnie masażystka wykona wskazany zabieg, uwzględniając Twoje preferencje. Po wykonaniu masażu, podziękuje Ci.

Następnie udasz się do naszej recepcji, gdzie czekać na Ciebie będzie gorąca herbata. To pozwoli Ci zachować spokój, którego zaznałeś podczas masażu. Nie śpiesz się, to Twój czas, kiedy możesz odpocząć. Jeśli chcesz się zapisać na kolejny masaż, możesz to zrobić od razu, zadzwonić na recepcję lub umówić się przez aplikację.

Wybierz salon

Salon Białe Błota

Adres:
Bracka 3, 86-005 Białe Błota

Salon Bydgoszcz

Adres:
Bracka 3, 86-005 Białe Błota