Voucher podarunkowy prezentem idealnym

Voucher

Zbliżają się ważne okazje, a Ty nadal nie wiesz, co kupić? Brat ma urodziny, siostra imieniny, zbliża się Dzień Matki czy Dzień Ojca? Święta za pasem, a ty nadal się wahasz? Nie musisz długo się zastanawiać! W naszym salonie, od razu na miejscu, wypiszemy dla Ciebie Voucher prezentowy, który będzie stanowił doskonałą formę podarunku dla każdego!

Nasz Voucher prezentowy możesz kupić na stronie internetowej lub stacjonarnie w salonie masażu Massage Garden przy ulicy Brackiej 3. Na stronie internetowej istnieje możliwość wysyłka vouchera na podany przy zamówieniu adres e-mail lub z odbiorem własnym w salonie. Obydwie formy stanową bezpłatną formę zakupu. Jeśli wybierze się opcję z dostawą do domu – należy uiścić opłatę za przesyłkę. Vouchery wysyłamy pocztą, istnieje opcja opłaty z góry przelewem lub opcja opłaty za pobraniem. W każdej z wybranych form Voucher jest spakowany w elegancką, złotą kopertę, co stanowić będzie doskonały wizualnie podarunek.

W przypadku Vouchera, możesz wybrać dwie opcje:

  1. Wybór konkretnego masażu oraz jego długości
  2. Kwota wpisana na Voucherze.

Jeśli nie wiesz, jaki masaż będzie pasował osobie obdarowywanej, wybierz Voucher kwotowy. To prostsza opcja, dzięki której osoba sama dokona wyboru. Jeśli zaś nie chcesz, aby jakaś kwota widniała na Voucherze, wybierz jeden z masaży. W wyborze na miejscu z pewnością pomoże Ci recepcjonistka, która podpowie, który z zabiegów będzie najbardziej odpowiedni.

W naszej ofercie znajdziecie również pakiety oraz karnety, które także można podarować w prezencie! Na Voucherze fizycznym znajdziecie numer telefonu, aby umówić się na masaż, oraz konkretne wskazówki, jak nas znaleźć. Przejdź do naszej oferty, aby zapoznać się z rodzajami masażu, jakie przeprowadzamy.

Wybierz salon

Salon Białe Błota

Adres:
Bracka 3, 86-005 Białe Błota

Salon Bydgoszcz

Adres:
Bracka 3, 86-005 Białe Błota